הזאבים

הזאבים

" מחזה עשוי היטב במסורת האיבסנית ... תיקי דיין מצויינת , האישה-אמא הישראלית היהודית האולטימטיווית על הבמה הישראלית...לצידה דן שפירא, בן דמות נתניהו, חלקלק, חביב, רהוט, נבוך, כמעט כן אבל בכל זאת משדר איזו זחיחות של מצליחן-דה-לה-שמאטע; אלון דהן, במלאות אנושית חמה, פגועה וכואבת של הישראלי הטוב, שכל זה נעשה על חשבונו, ובעיקר יצחק חזקיה, בדמות אחי האם, ההומוסקסואל, הדחוי שמצליח לגנוב את ההצגה בחן שובר לב ועצוב עד אין קץ"...(הארץ 28.07.2016)

"... תיקי דיין, הנושאת בזקיפות קומה את ההצגה על כתפיה, אלון דהן נפלא ומרגש כבן הבכור שמוצא עצמו מנושל מתקוות וממעמד, ובעיקר מאהבה. דן שפירא חלקלק וממזרי למופת כבן הצעיר שבא פתאום ובלי כוונה מוצא עצמו משיח שיגשים את אמו. יצחק חזקיה מענג כדוד ההומו ומרגש בווידוי על אהבתו הגדולה ועונשה. יוסי קאנץ מצוין כחבר האמיתי של המשפחה שלבו ופיו שווים, ותמר קינן טובה כבתו יאירה..." (הבמה 31.7.2016)

" המחזה המקורי ממשיך לחגוג... הביצוע, בבימויו של המחזאי מעולה מבחינת הליהוק, האווירה והמשחק. בראש ובראשונה יש לציין את תיקי דיין בתפקיד האם זאבה, כטיפוס עם אופי וזהות אישית, כאשה וכאם, הנושאת עמה לא מעט טראומות. צל"ש נוסף מגיע לאלון דהן בתפקיד הבן דב, דן שפירא בתפקיד הבן נריק, יצחק חזקיה בתפקיד שניאור אחיה של זהבה, ויוסי קאנץ..." (מקור ראשון 29.7.2016)

"תיקי דיין מצויינת , האישה-אמא הישראלית היהודית האולטימטיווית על הבמה הישראלית...לצידה דן שפירא, בן דמות נתניהו, חלקלק, חביב, רהוט, נבוך... אלון דהן, במלאות אנושית חמה, פגועה וכואבת של הישראלי הטוב... יצחק חזקיה, בדמות אחי האם, ההומוסקסואל, הדחוי שמצליח לגנוב את ההצגה בחן שובר לב ועצוב עד אין קץ"...(הארץ 28.07.2016)

"... תיקי דיין, הנושאת בזקיפות קומה את ההצגה על כתפיה, אלון דהן נפלא ומרגש ...דן שפירא חלקלק וממזרי למופת... יצחק חזקיה מענג ומרגש בווידוי על אהבתו הגדולה ועונשה. תמר קינן טובה כיאירה...

יוסי קאנץ מצוין כחבר המשפחה..." (הבמה 31.7.2016)

מועדים

תאריך יום שעה הזמנת כרטיס