תמונת מופע: גיל שוחט מארח את גיא ורועי זוארץ

גיל שוחט מארח את גיא ורועי זוארץ

מוסיקה - גיל שוחט
היכל התרבות כרמיאל
רביעי, 20 אוקטובר 2021 בשעה 21:00
משך 120 דקות
מחיר 125 עד 190 ₪

פרטי הקונצרט

מאסטרו שוחט מארח את גיא ורועי זוארץ עם אוסף וירטואוזים קלאסים, לביצוע שירי לדינו, שירי נשמה מן המסורת, ויצירות מופת מהמוסיקה הקלאסית - כל אלה בחגיגה מוסיקאלית

מהי מוסיקה יהודית? אדיו קרידה? מנגינות כליזמר מהשטייטל? השירים של כנר על הגג? מנגינת אדון הסליחות? הקונצ׳רטו לכינור של מנדלסון? תפילת אבינו מלכנו? שירי לדינו? ואולי כל אלה יחדיו, בקונצרט מגוון ומרתק המאחד מלחינים וסגנונות סביב האמירה המוזיקאלית היהודית.

גיא ורועי זו ארץ יבצעו שירי לאדינו, רומנסות ופיוטי בית הכנסת הספרדי שלמדו מבית סבא, לרבות שירים אהובים ומוכרים מבוסתן ספרדי לצד שירי תפילה וחגים המוכרים בכל בית ישראלי ויהודי, רומנסות ופיוטים המשתלבים בסיפור משפחת זו ארץ מימי גרוש ספרד ועד עלייתם לארץ והיום.

הקלרניטנית מיכל בית הלחמי נבחרה על ידי מגזין מיוזיקאל אמריקה כאחת מעשרה המוסיקאים המבטיחים של הדור הצעיר, וצליל הקלרינט שלה נע בין העולם הקלאסי לעולם הניגון היהודי. הכנרת הוירטואוזית ג׳אנה גנדלמן, תשלב בין סראסטה וניגוני הלאדינו. הצ׳לן הבינלאומי מיכאל ביאלוברודה, חתן פרסים רבים, יגע בלב כל מאזין בנגינת הסונטה המופתית מאת רחמנינוב. כל המוזיקאים האלה, משתלבים נגנית הבאס חיה יושע והמתופף נתי כהן, לאנסמבל ייחודי של סולנים, כל אחד מוסיף ניצוץ של רוחניות למוזיקה הזו אשר באה מן הנשמה.


משתתפים:

גיא ורועי זוארץ

רועי שריקי - כינור

מיכל בית הלחמי - קלרינט

ז'אנה גנדלמן - כינור

מיכאל ביאלוברודה - צ׳לו

חיה יושע - באס

נתי כהן - תופים

גיל שוחט - פסנתר, ניצוח וניהול מוסיקאלי

בחירת כרטיסים

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישת כרטיסים לחץ כאן

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים